Większe piersi, lepsza samoocena

Zabieg, jakim jest powiększanie biustu jest bardzo popularny wśród kobiet. To rzecz, o której marzy wiele pań na całym świecie, zwłaszcza tych, których matka natura nie obdarzyła w obfite kształty. Jednak dzięki postępowi medycyny i coraz nowszym technologiom, można realnie poprawić swój wygląd.


Po co nam
powiększanie biustu?


Za pomocą specjalnych implantów można w efektywny sposób powiększyć piersi. Wszystko oczywiście jest odpowiednio wcześniej ustalane. Pacjentka po wybraniu kliniki, w której odbędzie się zabieg przychodzi na wizytę. To bardzo ważne, aby w czasie wywiadu z lekarzem czy pielęgniarką nie zatajała żadnych chorób bądź problemów zdrowotnych. Tak naprawdę
powiększanie biustu jest tak samo ważnym zabiegiem, jak usunięcie wyrostka czy inna operacja. Oczywiście zachowane są wszystkie procedury, a na bloku operacyjnym pracuje fachowy zespół lekarzy i pielęgniarek. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu pacjentka ma pewność, że znalazła się pod dobra opieką. Cały zabieg zaczyna się od podania znieczulenia ogólnego. Następnie pod fałdem piersiowym wykonuje się nacięcie. Takie miejsce jest wybrane nie bez powodu. Dzięki temu, po całym zabiegi i zaszyciu rany będzie ona o wiele mniej widoczna. To bardziej bezpieczne miejsce od pachy, ponieważ to może nieść ryzyko powikłań. Cały zabieg nie trwa długo. Stosowane implanty wykonane są z silikonu. Jednak są o wiele bardziej elastyczne, odporne na odkształcenia i zgniecenie. Dzięki temu nie występuje już ryzyko pęknięcia sylikonu pod skórą, co mogło nieść poważne ryzyko zagrożenia życia. Silikon używany obecnie jest jak najbardziej bezpieczny. Bezpośrednio pa zabiegu pacjentka może czuć się obolała. Piersi są opuchnięte dlatego tez nie widać efektów. Czas odpoczynku i rekonwalescencji jest bardzo ważny. Stosowanie się do zaleceń lekarza gwarantuje to, że rana zagoi się szybciej i nie będzie żadnych powikłań. Końcowy efekt jest widoczny po ok. miejscu od zabiegu. Można wtedy zacząć cieszyć się z nowego wyglądu. Nie trzeba się więc obawiać, to naprawdę bezpieczna i efektywna metoda.